יוזמת הקיימות

המחויבות והאחריות שלנו מתרחבות הרבה יותר מהקערה.

במשך דורות, חברת אינטרקוול המייצרת מזון לחיות מחמד מייצגת מזון בריא ומגוון לחיות מחמד תוך לקיחת אחריות עצמית על אנשים, בעלי חיים והסביבה.
אנחנו אוהבים בעלי חיים ומכבדים את הטבע. אז אנחנו רוצים שלכל חיית מחמד יהיו חיים ארוכים, בריאים ומאושרים. כל יום אנו פועלים ליצירת מזון לחיות מחמד המותאם למין ובר קיימא. אנו גם שואפים למזער את טביעת הרגל הסביבתית שלנו. במידת האפשר, אנו מוצאים את המרכיבים שלנו על בסיס בעלי חיים מבעלי חיים שגדלו בחוות אזוריות בעלות רווחה גבוהה. אנחנו גם מפתחים מוצרים חדשים עם מקורות חלבון חלופיים, כמו חרקים. אנו תומכים בשימור פעיל של בעלי חיים ומינים, תוך מיקוד מאמצינו בפרויקטים חדשניים הקשורים להגנה על חיות מחמד, חיות משק וחיות בר. אנו מקדמים גם שימוש בכלבי משרד. באתר היצור וורינגן שלנו, יש לנו כבר 21 כלבים שעוזרים ליצור סביבת עבודה נעימה.

מתוך שכנוע...

אנחנו רוצים להיות חברה בת קיימא...

מזון יבש איכותי לחתולים יכיל הרבה רכיבי תזונה מאוזנים, ויטמינים ומינרלים. ההבדל העיקרי בין מזון יבש לרטוב הוא תכולת המים, אשר ממלאת תפקיד חשוב בתזונה של החתול. חתולים מסוגלים לייצר שתן בריכוז גבוה. הטבע סידר זאת כך שהם יכולים לגרום למים בגופם להחזיק מעמד זמן רב ככל האפשר, בדיוק כמו אבותיהם במדבר. אז זה רעיון טוב לבחור מזון יבש עם תוסף ששומר על ה-pH בשתן בטווח האופטימאלי. זה יעזור למנוע היווצרות אבן מסוכנת בשתן, כגון אבני סטרוביט. גישה מתמדת לצלחת של מים מתוקים טריים תסייע גם במניעת אבנים בשתן. לחילופין אתה יכול לרכך את אכל החתול שלך במים פושרים. זה גם יאפשר לך להבטיח שהחתול שלך צורך מים עם האוכל שהוא אוכל.

המנכ"ל גאורג מולר

כחברה בבעלות משפחתית, כעת בדור השלישי שלה, אנו מקבלים את האחריות שלנו ורוצים לבסס כיוון אסטרטגי בנושא הקיימות ב-Interquell Petfood. יוזמת הקיימות שלנו היא תפיסה משולבת וכוח מניע מרכזי לפיתוח דינמי ומוצלח של החברה שלנו במטרה ליצור עתיד בר קיימא יותר.

אנדריאס מולר, מוביל הפרויקט של יוזמת הקיימות

כאחד מהדור הצעיר בחברה המשפחתית שלנו, פיתוח בר קיימא בהרמוניה עם הפלנטה והחברה שלנו חשוב לי מאוד. יש להתמודד עם האתגר הגדול והבין-דורי הזה צעד אחר צעד. אנו רוצים לעמוד באחריות שלנו כלפי לקוחותינו ועובדינו, כלפי חיות המחמד וכמובן כלפי כל שאר בעלי העניין והדורות הבאים.

מאהבתנו לסביבה...

התחלנו יוזמת קיימות...

עם תמיכה מגרינולוג, מנהיג הפרויקט אנדריאס מולר הקים יוזמת קיימות בשנת 2020. מאז, צוותים מאורגנים עבדו על אמצעים להגנת הסביבה ופרויקטים ברי קיימא עבור כל החטיבות של Interquell ליצור מזון לחיות מחמד; אלה מיושמים כעת בהדרגה.

לחץ כאן כדי לקרוא את דוח הקיימות בפירוט:

חלק מאמצעי הגנת הסביבה ב-Happy Cat

אוויר מיצוי טרי ונקי

מערכת ביולוגית

סינון האוויר המופק מאולמות הייצור

על ידי בניית מערכת ביולוגית אנו מסוגלים כעת לטהר ביולוגית את האוויר היוצא בתהליך הייצור. האוויר החם המופק מאולמות הייצור (שמדיף ריח של מזון לחתולים) מנותב דרך מצע של שבבי עץ. זה מקרר את האוויר באופן טבעי לחלוטין ומסנן אותו כך שרק אוויר טרי ונקי יוצא בקצה השני. כך נמנע ריחות לא נעימים להשתחרר לסביבה שלנו.

היתרונות של מזון יבש לחתולים הם:

האכלה מחזיקה מעמד זמן רב יותר בקערה, מה שאומר שפחות אוכל מבוזבז. אם תשים אוכל לקערה בבוקר, הוא עדיין יהיה מקובל וטעים לחתול שלך מספר שעות לאחר מכן – בניגוד למזון רטוב שכבר יתייבש וככל הנראה כבר לא יהיה היגייני. זהו יתרון מיוחד בקיץ שכן, בניגוד למזון יבש, מזון רטוב מהווה מקור מזון מבורך לחרקים בתקופות חמות. הם גם אוהבים להטיל בו את הביצים שלהם. יתרון נוסף של מזון יבש לחתולים הוא שתכולת האנרגיה הגבוהה תשמור על תחושת שובע לחתול שלכם לאורך זמן, ותספק לחתולים פעילים במיוחד יותר אנרגיה.

באיזו תדירות אוכל לתת לחתול שלי מזון יבש?

מתן מזון יבש יענה מאוד על הצרכים של החתול שלך. האם העבודה שלך מרחיקה אותך מהבית לשעות רבות בכל יום? אז אתה יכול למלא את הקערה של החתול שלך במזון יבש בבוקר, כך שהחתול יוכל לאכול כמויות קטנות מספר פעמים במהלך היום. זה ידוע בשם האכלה "ad lib" (מהלטינית עבור "כרצוי). זה גורם לחבר החתול שלך להתנהג כמו קרובי משפחתה בטבע שצריכים לתפוס ולאכול כעשרה עכברים בכל יום. חשוב לא למלא את הקערה בסוף היום במידה והמנה היומית נאכלה. המידע על האריזה יכול להוות מדריך טוב אם אינכם בטוחים כמה מזון יבש החתול שלכם צריך. אם חברך החתול מסורס, הוא או היא יצטרכו עד 30% פחות קלוריות מאשר חתול לא מסורס. אותו הדבר חל על חתולים מבוגרים או חתולים מפונקים יותר שהם פחות פעילים.

כמה טיפים פשוטים אם החתול שלך לא שותה מספיק

כמו עם האוכל שלהם, חתולים אוהבים לשתות מים במנות קטנות רבות במהלך היום. דרישת המים המשוערת היא בין 50 ל-70 מיליליטר לק"ג משקל גוף. אם החתול שלך שותה פחות באופן ניכר, ישנם מספר טריקים כדי לוודא שדרישת המים החיונית מכוסה. לדוגמה, אתה יכול להציע לחתול שלך מזון רטוב בנוסף למזון היבש. ה- Happy Cat Meat ברוטב מתאים במיוחד להאכלה מעורבת. במידת הצורך תוכלו להוסיף מעט מים חמימים למזון הרטוב כדי להבטיח שהחתול שלכם יכניס יותר נוזלים.

אולי זיהית שהחתול שלך מעדיף לשתות מים זורמים מהברז כשאתה פותח אותו במטבח או בחדר האמבטיה. במקרה זה כדאי להשיג מזרקת שתייה. יש בעלי חתולים שגם מוצאים שזה עוזר להוסיף למי השתייה כמות קטנה של ציר בשר לא מומלח ולא מתובל או כמה טיפות מים משימורים של טונה. זה יהפוך את מי השתייה ליותר טעימים עם תחושת טעם.

החתול שלי נוטה לאבנים בשתן: האם אוכל יבש או רטוב עדיף לחתולים עם בעיות בכליות?

חתולים מסוגלים באופן טבעי לייצר שתן בריכוז גבוה. זה יכול להפוך לבעיה אם החתול שלך נוטה לאבנים בשתן. חשוב במיוחד לוודא שהחתול שותה מספיק מים במהלך היום כדי למנוע היווצרות אבנים חדשות בשתן. אתה יכול להחליף את המזון של החתול למזון מופחת פוספט כדי לקדם ולתמוך בבריאות הכליות שלה. כדי להקל על החלפת המזון עבור חברך החתולי, ל-Happy Cat יש מזון יבש טעים במיוחד במגוון עדין מאוד לכליות. חתולים לפעמים יסרבו למזון חדש כי הם לא אוהבים את הטעם. Happy Cat Sensitive Kidney Diet לחתולים מבוגרים טעים במיוחד, וחומרי הגלם האיכותיים שהם מכילים ותכולת טאורין גבוהה מבטיחים גם שהמזון יכסה את צרכי החתולים שלך.

בקיצור, מה עדיף לחתולים - מזון יבש או מזון רטוב?

בסופו של דבר, החתול שלך הוא זה שמחליט מה אתה הולך להאכיל אותו! שני סוגי המזון יספקו לחתול שלכם תזונה בריאה ומתאימה. אבל הדבר החשוב שיש לזכור כאשר מאכילים מזון יבש לחתולים, שיש לוודא שהחתול/ה שלכם שותים מספיק מים.

דילוג לתוכן