חתולים מאושרים ובריאים

כי רק חתולים בריאים הם חתולים מאושרים

כיום, אוכל טוב לחתולים חייב לעשות הרבה יותר מאשר למלא את הבטן של חברינו החתול. חשוב מכך, האוכל חייב להיות טעים ובריא.  זו הסיבה שאנו מפתחים ומשכללים מתכונים מעולים למזון הבריא שלנו עבור חיות מחמד במשך שנים רבות. וכך אנחנו משמרים אחר הערכים הבאים:

האהבה שלנו לחיות מחמד

אנו משקיעים מומחיות רבה בייצור מזון מובחר לחתולים, כך שכל החברים החתוליים שלנו יוכלו לבלות חיים ארוכים, מאושרים ובריאים לצדנו. אנו מסתמכים על הניסיון והמיומנות ארוכת השנים שלנו כדי ליצור מתכונים מושלמים באמצעות מרכיבים טבעיים. אלה מספקים לחתול שלך את הבסיס לחיים מאושרים מלאי חיוניות. והצרכים המיוחדים של החתול מכוסים - באופן טבעי. אז החתול המתוק שלך יכול להיות בטוח באכילת האוכל הנכון לחיים ארוכים ובריאים.

החיבור שלנו לטבע

אנו משתמשים רק במרכיבים טבעיים במזון החתולים המובחר שלנו. עד 80% מהם מקורם באזורנו סביב אוגסבורג. אנו שואבים את הבשר והדגים שלנו מבעלי חיים מחוות רווחה גבוהה. אנו נמנעים מצבעים מלאכותיים, חומרי טעם וריח או חומרים משמרים באופן עקרוני. אנו גם מוודאים שהמזון שלנו לחיות מחמד אינו מיוצר על חשבון הסביבה או רווחת בעלי החיים. תודעת הטבע שלנו משפיעה על הפעולות היומיומיות שלנו ומזינה ישירות את מוצרי Happy Cat - בהרמוניה עם אנשים וטבע.

התשוקה שלנו לאיכות

מוצרי ה-Happy Cat שלנו מבוססים על חלבונים מהחי בדרגה גבוהה, פחמימות נסבלות היטב, עשבי תיבול מובחרים ושמנים יקרי ערך - כולם באיכות מעולה. עיבוד זהיר ועדין ב-Thermostufenmix® שומר על כל הויטמינים וחומרי המזון וכתוצאה מכך אנו מקבלים מזון הוליסטי לחתולים המכסה את כל ההיבטים הבריאותיים החשובים של החתול שלך. עם השילוב הייחודי הזה החתול שלך אוכל את הטוב ביותר.

ההתקשרות שלנו למסורת

החברה המשפחתית שלנו, כעת בדור השמיני שלה, תמיד ייצרה מזון באיכות הגבוהה ביותר. לפני למעלה מ- 50 שנה הורחב תחום העסקים שלנו. מאז, החברה מייצרת מזון פרימיום לחיות מחמד כאן בוורינגן, בוואריה. לכן, אתה תמיד יכול לסמוך על הניסיון רב השנים והידע התזונתי והפיזיולוגי של המומחים שלנו.

אחריות חברתית

אנו מחויבים לאנשים, לבעלי חיים ולסביבה, ותומכים בפרויקטים חברתיים

תהליך ייצור

בעזרת המתכון המושלם, מזון לחיות המחמד שלנו מיוצר בשיטת -Thermostufenmix®

נוסחה מיוחדת

חומרים פעילים מכסים בצורה מושלמת את חמשת הצרכים החשובים ביותר של החתול שלך.

הקונספט של התזונה

מסופק בצורה הוליסטית עם חלבונים בעלי ערך וחומרים חיוניים מהטבע.

גלו את עולם האוכל של Happy Cat

Happy Cat מותאם בצורה מושלמת לכל הדרישות של חברך החתולי, והוא זמין בהרבה סוגים טעימים כמזון יבש או רטוב. הכירו את המגוון המגוון שלנו של מזון בריא לחתולים עם יחס בשר גבוה. לחתולים מאושרים ובריאים: לפתוח. לִשְׁפּוֹך. יאמי.

דילוג לתוכן