תהליך הייצור

אנו מייצרים את מזון החתולים האיכותי שלנו מחומרים כמעט טבעיים בתהליך עדין במיוחד. הסוד טמון במתכון המושלם וב-Thermostufenmix® שלנו.

תהליך הכנת מזון יבש של Happy Cat

החתול שלך אוהב לאכול מזון יבש מבית Happy Cat. אולי תהיתם איך אנחנו מייצרים את המזון הטעים? כאן אנו מסבירים שלב אחר שלב כיצד אנו מייצרים את המאכל שלנו: מהמרכיבים הטבעיים ועד למזון היבש הבריא.

אנו משתמשים בבשר מחוות רווחה גבוהות להכנת מזון לחתולים שלנו. זה מספק חלבון מהחי בדרגה גבוהה שאנו משלבים בחוכמה עם חומרים מזינים חיוניים אחרים. עשבי תיבול עדינים, שמנים יקרי ערך, פחמימות נסבלות היטב וסיבים תזונתיים לקידום העיכול משלימים את המזון היבש של Happy Cat ומספקים לחתול שלך את כל המרכיבים החיוניים להם הוא זקוק לצמיחה בריאה וחיים ארוכים. Thermostufenmix® מאפשר לנו לעבד את החומרים בעדינות במיוחד. כך מיוצרים זני מזון החתולים האיכותיים שלנו כאן בוורינגן, בוואריה, גרמניה.

חווה חקלאית

חומרי גלם טבעיים מחקלאים באזור הבית שלנו בבוואריה.

אנו מניחים בביטחון את גידול בעלי החיים וטיפוח חומרי הגלם הצמחיים בידי שותפינו החקלאיים שנבחרו בקפידה. חשוב לנו מאוד שספקי הבשר שלנו יפעלו בחקלאות בעלי חיים בעלי רווחה גבוהה. כמו כן, אנו מייחסים ערך רב להשגת כמה שיותר מחומרי הגלם הצמחיים שלנו, כגון גזר, סלק או עשבי תיבול, מחוות אזוריות.

משלוח

נתיבי תחבורה קצרים ליותר רעננות.

רוב המרכיבים שלנו מגיעים מאזור אוגסבורג. מסלולי התחבורה הקצרים מביאים שאנו מקבלים תמיד תוצרת טרייה היישר מהשדה. זה עוזר לנו להגן על הסביבה ולתמוך בחקלאים המקומיים שלנו.

טחינת הרכיבים

כרסום וערבוב.

כל חומרי הגלם של זני מזון החתולים שלנו מועברים דרך מסכים רוטטים ומגנטים כדי לבדוק אם יש גופים זרים. אז החבר החתולי שלך מקבל רק אוכל מושלם. לאחר מכן המרכיבים נטחנים ומערבבים בטחנת הטחינה. תהליך זה אורך כ-4 דקות.

Thermostufenmix®

מוכן בעדינות לשמירה על ויטמינים וחומרי מזון.

לאחר מכן, תערובת ההזנה עוברת טיפול מוקדם בעדינות ומחוממת באדים במשך כשעה. בשלב השני, התערובת עוברת לישה בטמפרטורה של מעל 90 מעלות צלזיוס בצינור המכבש, ולאחר מכן מעוצבת לקוביות.

ייבוש וגימור

הקוביות מיובשים בזהירות ומתובלים בשמן.

תערובת ההזנה בצורת הקוביות מיובשת במשך 22 דקות ב-125 מעלות צלזיוס. לאחר הייבוש הוא מכיל לא יותר מ-12% לחות, מה שמבטיח חיי מדף ארוכים. לבסוף מסיימים את התהליך בהוספת שמנים ובנוגדי חמצון באיכות גבוהה ולאחר מכן מקררים לטמפרטורת הסביבה.

בדיקה ואריזה

בקרת איכות: כי רק הטוב ביותר מגיע לאריזת המזון

המאכל עובר שוב דרך גלאי מתכות מכיוון שהאיכות הגבוהה ביותר היא בראש סדר העדיפויות שלנו. לאחר מכן נבדק המוצר המוגמר ביסודיות במעבדה. המזון שלנו לא נארז בשקיות בגדלים שונים עד שאנו בטוחים לחלוטין שמזון הפרימיום שלנו לחתולים מבית מבית Happy Cat יוצר באיכות הגבוהה ביותר עם מרכיבים טבעיים ושימוש במתכון המושלם זו איכות 'תוצרת גרמניה'.

הכירו את עולם האוכל לחתולים של Happy Cat

גלו את מגוון המזון הבריא שלנו לחתולים עם יחס בשר גבוה. Happy Cat מותאם בצורה מושלמת לכל הדרישות של חיית המחמד שלך, והוא זמין בהרבה סוגים טעימים כמזון יבש או רטוב.

דילוג לתוכן